Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma
Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma
2 Mart 2022
İstanbul İzmir Arası Nakliyat
İstanbul İzmir Arası Nakliyat
11 Nisan 2022
Hepsini Göster

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri Nasıl Belirlenir? İnsanlar hayatlarının beli dönemlerinde şehirler arası. Taşıma gerekliliği duymaktadır. Gerek iş dolaysıyla bazen de olumlu veya olumsuz hayat şartları taşınma gerektirir.  Şehirlerarası Nakliye Arayışı içerisine girerler ve bu noktada bir çok soru işareti başlar. Bunlardan bazıları en uygun nasıl taşınırım? Taşıma Fiyatları Nasıl veya neye göre belirlenir? Eşyam Sağlam gider mi? Şehirlerarası Nakliye Kaç gün sürer? Bu ve bunun gibi bir çok soru ile karşı karşıya kalır. İşte Tamda Bu nokta da eş dost ve çevreden şehirlerarası nakliyat deneyimi olanlardan öneri firmalar araştırılır. Eğer çevrenizden bulamıyorsanız tavsiye firma veya fiyat araştırması yapıyorsunuz. İnternet artık her telefon ve bilgisayarda. Şehirler arası nakliyat ücretleri   hemen belirlemek için iletişim kurabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları firmamız tarafından nasıl belirlenir? Şehirlerarası nakliye fiyatının belirlenmesi için öncelikle ŞENSOY Nakliyat firması olarak . Telefon ve mail yolu veya ofisimizi ziyaret edip. Taşınma için gerekli bilgileri verip yol km eşya durumu kat durumu bilgisi verip fiyat alabilirsiniz. Şehirlerarası Nakliyat her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Sektörde 25 yıllık deneyime sahip firmamız hem doğru fiyatlandırma hem de kaliteli iş potansiyeline sahiptir. (ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ) Slogan ı ile işimize sahip çıkıyoruz

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Şehirler arası sigortalı nakliyat. şehirler arası taşınırken muhakkak sigorta poliçesi firmadan istemelisiniz. Bu sigorta poliçesi eşyanızın A noktasından alınıp B noktasına ulaşana kadar. yolda olabilecek tüm olumsuzlukları ve eşyanıza gelebilecek tüm zararları kapsamaktadır. ( Araç kaza durumu, Kötü yol şartlarında eşyaların araç içinde oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.) Şensoy Nakliyat olarak bir şehirler arası nakliyat işiniz için anlaşırsak yaptığımız. Sözleşme ve sigorta poliçesi kapsamında sizin için eşyalarınızı garanti kapsamına almaktadır. Son zamanlarda şehirler arası nakliyat sektöründe bir çok korsan firma türemiştir. Eğer şehirler arası nakliyat işleminiz olursa kesinlikle Şensoy Nakliyatı tercih etmelisiniz. Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri  kapsamında sigortanızı yapabiliriz.

Şehirler Arası Parsel Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası parsel nakliyat fiyatları  şehirler arası parça eşya göndermek istediğiniz zaman. Sadece parça eşyalarınız için tutacağınız araç sizin için maliyetli olabilir. İşte tam da bu durum da parsel taşıma sizin için uygun olur. Firmamız Şensoy Nakliyat olarak parça eşya taşıma işinde parsel taşımacılık hizmeti de vermektedir. Bu sayede göndereceğiniz eşyalarınız için uygun fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu tür şehirler arası parça eşya taşıma için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Karayolu taşımacılık yönetmenliklerine göre şehirler arası parsel taşıma beş gün olarak bildirilmektedir. Şehirler arası parça eşyalarınız varsa taşınacak zaman kaybetmeden firmamızdan randevunuzu alın. Şehirlerarası evden eve nakliyat makalemizi okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Şehirler Arası Özel Araç Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası özel araç nakliyat fiyatları neye göre belirlenir? Şehirler arası komple bir ev taşımayı düşünüyorsanız. Özel araç sizin için uygun olabilir. Özel araç olduğu zaman ekiplerimiz eşyalarınızı A dan Z ye toplama ambalajlama paketleme işlemini yaparak. A noktasından eşyalarınız alınıp araca yüklenip. Hiç bir yere uğramadan B noktasına ulaştırılır. Özel araç fiyatı parsel göre daha yüksektir. Çünkü yakıt fiyatları olsun işçilik giderleri olsun ve kar marjinali hesaplanarak. Özel araç fiyatı verilir. Aynı zamanda sözleşme ve sigortada yapılmaktadır. Araçlarımız şehirler arası nakliyat için özel dizaynlı araçlardır. Araçlarımızda firma logosu bulunmaktadır. Çalışanlarımız iş ahlakına sahip gerekli eğitimleri almış personellerdir. Yaptığımız işin bilincinde olarak riskleri en aza indirip. Milimize etmekteyiz. Bu bizim için sektör adına büyük bir kazançtır. Firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir. 

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası asansörlü nakliyat fiyatları nasıl belirlenir? Gelişen yüksek teknoloji sayesinde artık ülkemizde de insan gücü ile yapılacak işleri makinalar yapmaktadır. Mobil asansör diye adlandırdığımız nakliye ve taşıma sektörü de büyük bir iş gücü sahiplenen dış cephe asansörü yer almaktadır. Bu sayede yüksek katlara taşınacağınız zaman firmamızdan mobil asansör kurulumu için fiyat teklifi alabilirsiniz. Genelde fiyatlar kat durumuna göre belirlenmektedir. Asansör yirmi ikinci kata kadar yükselmektedir. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden eşyalarınız evinizin içine kadar asansör sayesinde çıkmaktadır. Asansör sistemi sayesinde iş kalitesi artarak her gün firmamız yeni müşteriler edinmektedir. Gerek duyulduğu taktirde İstanbul dışı illerde. Şensoy Nakliyat olarak firmamızın her ilde asansör kiralama firmaları ile anlaşması vardır. Şehir dışına götürdüğümüz müşterilerimizin mağdur olmaması için anlaştığımız firmalardan asansör talep etmekteyiz. Siz  de Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Şehirler Arası NakliyatKilometre Fiyat
2+1 Ev Eşyası 500 Kilometre 5.000 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 700 Kilometre 5.800 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 800 Kilometre 6.000 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 900 Kilometre 6.500 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 1000 Kilometre 7.000 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 1100 Kilometre 7.500 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 1200 Kilometre 8.000 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 1300Kilometre 8.500 + Kdv
2+1 Ev Eşyası 1400 Kilometre 9.000 + Kdv

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesaj Gönder
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button