Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nedir ? Ev değiştirme  bir evde bulunan eşyaların bir noktadan alınıp diğer noktaya nakledilmesine evden eve nakliye denir. Evden eve taşımacılık sektörü her geçen gün, kendini yenileyerek büyümekte olan bir sektör. Eskiden insanlar taşınma durumunda evden eve nakliyatın yaygınlaşmadığı durumlarda. Bir yerden bir yere taşındıkları zaman kendi çabaları ile eşyalarını taşımak zorunda kalıyorlardı. Çoğu zaman kamyonet durakları olurdu. Duraktan araç kiralayıp kendi aile bireyleri ile eşya taşıma işlerini güçlükle yapmak zorunda kalıyorlardı. Tabi ki bu işlerde profesyonel olmadıkları için eşyaların çoğu zarar görmekteydi.  Ve kendilerine eziyet ediyorlardı. Hem kendileri beden olarak yıpranıp hem de eşyalarının zarar görmesi kaçınılmaz son oluyordu. Onun için insanlar taşınacakları zaman büyük bir stres altında kendini hissediyorlardı.

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye 1990 başlarında firmamız başta olmak üzere büyük şehirlerde nakliye firmaları kurulmaya başladı. Firmamız Şensoy Nakliyat olarak H. Osman Nuri Günhan tarafından Üsküdar İlçesinde kuruldu. O zamanın şartlarında sadece ilçe içi hizmet vermeye başlamıştır. Evden eve nakliye sektöründe yaptığımız iş kalitesi ile Şensoy nakliyat lider firmalar konumuna girmiştir. Daha sonra ki dönemlerde tüm İstanbul’a evden eve nakliye hizmeti vermeye devam etmiştir. Bu süreçte araç filomuz genişleyip profesyonel daha deneyimli personellerimiz sayesinde iş kalitesi günden güne artmaktaydı. Firmamız Üsküdar semtinden başlayıp İstanbul ve daha sonra Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’un yaklaşık 12 ilçesinde şubemiz bulunmaktadır. Firmamız her zaman yeniliklere açık değişkenliğe ayak uyduran bir yapıya sahiptir.

Evden Eve Taşıma

Evden eve taşıma daha önce taşıma tecrübesi olmayan birisi basit bir iş sanabilir. Fakat evden eve taşıma sadece eşya taşımak değildir. Sizi için eşya taşımak ne kadar önemliyse bizim için sizin eşyanız önemli. Ev eşyaları aynı zaman da hayatınızdaki yaşamınızı kolaylaştıran evinize renk katan bazen de manevi anlamda sizin için paha biçilmezdir. İşte tam bu noktada Şensoy evden eve taşıma olarak. Sizin için değerli olan eşyalarınızı evden eve taşıma sorumluluğunu alıp kusursuz bir şekilde nokta kadar zarar gelmeden taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Yeni sistem ambalajlama ile eşyalarınızın ambalajı olsun profesyonel mobilyacılarımızla de monte  ve montaj işlemleri olsun sigortalı bir şekilde evden eve taşıma hizmeti yapıyoruz. Tam da aradığım hizmet bu diyorsanız.  Şensoy nakliyat ile iletişim kurmak için zaman kaybetmeyin.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul ülkemiz metropol olan şehri İSTANBUL’ da sektör olarak. Rekabeti yüksek olan evden eve nakliyat hizmeti rağbet gören bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunu fırsat bilen korsan diye nitelendirdiklerimiz firmalar türemeye başlamıştır. Bu konuda sizi uyarır  evden eve nakliyat ihtiyacınız durumunda muhakkak araştırma yaparken firmalardan bu işi yaptığına dair K3 Yetki belgesi sorgulamanız ve de İSTEEND üyelik sorgusu yaptırın. Bu sayede hem parasal konuda hem de hizmet konusunda kaybınız olmayacaktır. Şensoy nakliyat firmamız resmi olarak tüm belgelere sahiptir. İstanbul nakliyatta tüm eşyaların kolileme paketleme mobilya ve beyaz eşyaların de monte ve montaj işlemlerin yapılmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirlenir? Fiyatlar eşya yoğunluğu kat durumu ve de km olarak hesaplanmaktadır. Çoğu durumda bazen iş yoğunluğu nedeni ile bazen de sağlık sebeplerinden dolayı mutfak ve giyim eşyalarınızı nakliyat firmalarına toplama işini bırakabiliyorsunuz. Evden eve nakliyat fiyatları böyle durumlar için ekstra maliyet anlamına gelmektedir. Şensoy nakliyat olarak mutfak eşyalarınız için mukavva kutu kullanıp beyaz ambalaj kağıtları ile veya hava baloncuklu patpat ile mutfak eşyalarınız toplanıp kutulama yapmaktayız. Yatak ve benzeri eşyalar için hijyenik malzeme  kullanmaktayız. Evden eve ev taşıma fiyatları yapılan iş kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatları minimize etmek istiyorsanız toplama kutulama işlemlerini kendinizde üstlenebilirsiniz. bu sizin için avantaj olacaktır. Evden eve nakliyat fiyat al sizde hemen arayarak fiyat alabilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve  Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat bir örnek ile başlayalım. Bir araç aldığınız da dışardan gelebilecek herhangi bir zarara karşı malınızı güvenceye almak için hemen kasko ve sigortasını yapıyoruz. Taşınırken neden eşyalarınız sigortalı olmasın ki? Şensoy nakliyat olarak taşımalarınızı da taşıdığımız eşyaları birinci önlem olarak deneyimli personellerimiz ve de nakliye sigortası yaparak garanti kapsamına alıyoruz. Bir araç sigortası araç için ne kadar önemli ise Sigortalı evden eve nakliyatta o kadar önemlidir. Anlaştığımız her müşteriye sigorta poliçesini taşınmadan bir gün öncesinden ulaştırıyoruz. Siz de sigorta kapsamında taşınmak ister misiniz? O zaman ne duruyorsunuz firmamız ile nakliye sigortanızı yaptırıp taşıma işlemlerinizi başlatın. Şensoy nakliyat ile sigortalı  nakliyat hizmetinin keyfini yaşayın.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak ister misiniz? Çoğu insanın daha aşina olmadığı kolay ve pratik bir hizmettir. Asansörlü nakliyat hizmeti asansör sayesinde iş yükünü hafifletmektedir. İşin kolayca ve hızlıca sonuca ulaştırır. Evden eve taşıma işlemlerinde asansör sistemi 2004 yılından faaliyette giren bir hizmettir. O günden bu güne Şensoy asansörlü  nakliyat olarak asansör ile hizmet sağlamaktayız. İstanbul’un bazı ilçelerinde gerek trafik sıkışıklığından dolayı bazen de sokağın dar olması sebebi ile asansör hizmeti verilememektedir. Bu riskleri göz önünde bulundurarak evinizin bulunduğu konumu asansörlü  nakliye hizmeti uygun olup olmadığını firmamızdan bildirin. Sizde asansörlü ev taşıma hizmeti istiyorsanız firmamız ile iletişime geçip bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Mesaj Gönder
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button