Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
26 Ocak 2021
Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma
Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma
2 Mart 2022
Hepsini Göster

2022 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

En İyi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması

En İyi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firması

2022 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Yeni yılla girerken şehirler arası nakliyat fiyatları da merak konusu oldu. Şensoy nakliyat olarak yeni fiyat birimlerine özel fiyatlarımızı güncelledik. Kış fiyatları ile erken rezervasoyon fiyatları ile güncel fiyat listesinden bağımsız fiyat alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde şehirler arası çalışmalarını sürdüren araçlarımızın . Daha iyi konuma getirdik. Kış aylarında şehirler arası fiyatlarını sizler için güncelledik. Daha kapsamlı bir şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Fiyatlarımız eşyalarınızın yoğunluğuna göre ve yapılan işçilik bazında hesaplanarak size en uygun fiyat listesi çıkartılır. Fiyatlarımız indirimli ve kampanyalı günlerde sizin için daha uygun bir maliyete düşebilir. Sağlıklı ve kaliteli bir nakliye fiyatı almak için . Eşyalarınızın resimlerini bize gönderebilirsiniz. Ve ya expertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı yerinde görebiliriz.

Eşyalarınızın yerinde kontrol edilmesi sizin için büyük avantajdır. Az olan eşyalar için indirimli bir fiyat sizlere sunulur.  İstanbul Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti için linke tıklayınız Eşyalarınızı indirimli bir şekilde taşımak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde eşyalarınızı vaktinde taşınacağınız şehre gönderebiliriz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatlarına Ek Bir Maliyet Çıkar Mı?

Kesinlikle şehirler arası nakliyat fiyatınıza sonradan ekstra bir maliyet çıkmamaktadır. Başta aldığınız fiyat üzerinden fiyatlarımız geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Bu hizmeti ve alınan fiyatları sözleşme dahilinde sizlere veriyoruz. Güvenceniz elinizdeki belgedir. Şehirler arası nakliyat bizim için önemli bir hizmettir. 2022 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları hemen öğrenmek için tabloya bakınız

2022 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

ÇıkışVarışParsiyel AraçÖzel Araç
İstanbulİzmir4.000 + KDV6.000 + KDV
İstanbulAnkara4.000 + KDV6.000 + KDV
İstanbulAdana5.500 + KDV7.000 + KDV
İstanbulEdirne3.500 + KDV5.000 + KDV
İstanbulErzurum6.000 + KDV8.000 + KDV
İstanbulMuğla5.000 + KDV7.000 + KDV
İstanbulAntalya5.000 + KDV6.300 + KDV
İstanbulMalatya6.000 + KDV8.300 + KDV
İstanbulRize6.300 + KDV7.600 + KDV

Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurunuz. Fiyat listemiz ortalama fiyat listesidir. Akabinde eşyalarınızın yoğunluğuna göre fiyat listesinden bağımsız bir fiyat verilebilir. Sizde taşınacağınız İllin  Nakliye fiyat bilgisiniz öğrenmek için bizi arayınız.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için İstanbul içi ev taşıma firmamızın ana sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat linkine tıklayabilirsiniz. Bir diğer Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat sitemizi ziyaret etmek için linki tıklayabilirsiniz.

1 Comment

  1. admin dedi ki:

    2022 Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları ile sınırsız bir şekilde eşyalarınızın ne kadar maliyetle taşınacağını öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mesaj Gönder
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button